Warsaw Korfball Tour

pr4 80x30

Polski Związek Korfballu przygotował 18 rodzinnych imprez korfballowych w całej Warszawie. Od lipca do października 2014 odbywają się warsztaty, turnieje i konkursy w każdej stołecznej dzielnicy!

2014-07-26 warsaw srednie

Czy graliście już w korfball? A czy znają korfball Twoi znajomi?
W ramach wydarzenia przewidziane są m.in. takie atrakcje jak:

Warsztaty dla każdego
 – teoretyczna i praktyczna nauka gry w korfball, obejmująca technikę podstawowych rzutów (z dystansu, w biegu i karnego) oraz gry instruktażowe z omawianiem zasad. Warsztaty poprowadzą instruktorzy korfballu oraz zawodnicy ligowi.

Konkursy rzutów do kosza
 – każdy z odwiedzających imprezę będzie mógł wziąć udział w konkursach rzutowych (z dystansu, w biegu oraz karnego). Do dyspozycji uczestników będą instruktorzy korfballu oraz zawodnicy ligowi. Najskuteczniejsi otrzymają pamiątkowe nagrody.

Gry i zabawy z wykorzystaniem elementów korfballu
 – obejmują zabawy rodzinne z wykorzystaniem sprzętu do korfballu. Warsztaty poprowadzą instruktorzy korfballu oraz zawodnicy ligowi. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe nagrody.

Turniej beachkorfballu oraz mini Turnieje rodzinne
 – rozgrywane całymi rodzinami w tzw. model więzi międzypokoleniowej. Każdy zespół składa się z czterech osób: 2 dzieci oraz 2 rodziców (dziadków/opiekunów). Jednocześnie na zasadzie pokazu korfballu odbędzie się Beachkorfball Warsaw Tour 2014 adresowany do wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu zawodów, w tym zawodników ligowych. Turniej poprowadzą instruktorzy korfballu oraz zawodnicy ligowi a sędziować będą sędziowie ligowi. 

2014-08-06 warsaw srednie

Partnerem i współorganizatorem akcji jest Urząd Stołecznego Miasta Warszawa
warszawa rodzinna

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.