Kadra seniorów (2018_05)

Seniorzy - kadra:
Lp. Nazwisko Imię Nazwa klubu 
1. Diadik Daria AZS WUM Warszawa
2. Jasińska Maria Maratończyk Koło
3. Siemieniuk Tamara AZS WUM Warszawa
4. Majchrzak Klaudia AZS WUM Warszawa
5. Kołodziejczyk Izabela AZS  Wrocław
6. Grdeń Katarzyna AZS Wrocław
7. Lament Beata AZS Wrocław
8. Klimczyk Natalia Olympic Słupia
9. Zych Magdalena AZS Wrocław
10. Rubinkowski Krzysztof AZS WUM Warszawa
11. Diadik Rafał AZS WUM Warszawa
12. Karpiuk Łukasz MegaSports Warszawa
13. Szywała Adrian Cirkus Konstancin
14. Gryglewicz Marek AZS Wrocław
15. Musialiński Kamil AZS WUM Warszawa
16. Spychała Mateusz AZS Wrocław
17. Doroszuk Adam MegaSports Warszawa
18. Poznański Szymon AZS Wrocław

Kadra seniorów (2018_01)

Seniorzy - kadra:
Lp. Nazwisko Imię Nazwa klubu 
1. Dębicka Paulina MegaSports Warszawa
2. Diadik Daria AZS WUM Warszawa
3. Jasińska Maria Maratończyk Koło
4. Siemieniuk Tamara AZS WUM Warszawa
5. Majchrzak Klaudia AZS WUM Warszawa
6. Kołodziejczyk Izabela AZS  Wrocław
7. Grdeń Katarzyna AZS Wrocław
8. Lament Beata AZS Wrocław
9. Klimczyk Natalia Olympic Słupia
10. Zych Magdalena AZS Wrocław
11. Rubinkowski Krzysztof AZS WUM Warszawa
12. Diadik Rafał AZS WUM Warszawa
13. Karpiuk Łukasz MegaSports Warszawa
14. Szywała Adrian Cirkus Konstancin
15. Gryglewicz Marek AZS Wrocław
16. Musialiński Kamil AZS WUM Warszawa
17. Spychała Mateusz AZS Wrocław
18. Doroszuk Adam MegaSports Warszawa
19. Poznański Szymon AZS Wrocław
20.  Patryk Aid MegaSports Warszawa

Kadra seniorów (2018_ME)

Seniorzy - kadra:
Lp. Nazwisko Imię Nazwa klubu 
1. Diadik Daria AZS WUM Warszawa
2. Jasińska Maria Maratończyk Koło
3. Siemieniuk Tamara AZS WUM Warszawa
4. Majchrzak Klaudia AZS WUM Warszawa
5. Kołodziejczyk Izabela AZS  Wrocław
6. Grdeń Katarzyna AZS Wrocław
7. Klimczyk Natalia Olympic Słupia
8. Rubinkowski Krzysztof AZS WUM Warszawa
9. Diadik Rafał AZS WUM Warszawa
10. Musialiński Kamil AZS WUM Warszawa
11. Spychała Mateusz AZS Wrocław
12. Kamil Nowacki    
13. Konrad Popowski    
14. Kacper Nowak  

Kadra juniorów (2018)

Juniorzy - Kadra:
Lp. Nazwisko Imię Nazwa klubu 
1. Lubańska Paulina Maratończyk Koło
2. Nowicka Natalia Maratończyk Koło
3. Nowakowska Nadia Maratończyk Koło
4. Klepczarek Martyna Maratończyk Koło
5. Kawka Karolina Maratończyk Koło
6. Sowińska Martyna Maratończyk Koło
7. Chmurska Agata Olympic Słupia
8. Płoszka Paulina Olympic Słupia
9. Radwańska Sandra Maratończyk Koło
10. Płoszka Martyna Olympic Słupia
11. Aid Kamil Cirkus Konstancin
12. Byczkowski Krystian Olympic Słupia
13. Kowalski Dominik Maratończyk Koło
14. Szałek Marek Maratończyk Koło
15. Popowski Konrad Olympic Słupia
16. Goss Kamil Maratończyk Koło
17. Łaszkiewicz Adam Maratończyk Koło
18. Odoliński Michał Cirkus Konstancin
19. Staniszewski Bartłomiej Cirkus Konstancin
20. Nitecki Jan Maratończyk Koło

Terminarz Akcji Szkoleniowych 2019

Od:  Do: Miejsce realizacji akcji: Trenerzy, kierownik drużyny, fizjoterapeuta:
2019-02-22  2019-02-24 Wrocław Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak
2019-03-22  2019-03-24 Konstancin Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak
2019-05-02  2019-05-04 Konstancin Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak
2019-05-31  2019-06-02 Wrocław Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak
2019-07-12  2019-07-21 Olsztyn/Kortowo Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak
2019-07-29  2019-08-13 Mistrzostwa Świata: Dubran (RPA) Roelof Koopmans, Maciej Żak, Iwona Żak, Sandra Rönitz

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.