Regulamin newslettera

Regulamin
Newslettera Korfball.pl

§ 1
1. Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z funkcji newslettera udostępnianego przez Polski Związek Korfballu zwany dalej jako "PZKorf" na stronie Korfball.pl. Przed wyrażeniem zgodny na korzystanie z usług newslettera należy zapoznać się z postanowieniami regulaminu.
2. Newsletter jest bezpłatną usługą świadczoną przez PZKorf skierowaną do wszystkich osób zainteresowanych korzystaniem z niej polegającą na otrzymywaniu skategoryzowanych informacji wysyłanych okresowo na wskazany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.
3. Newsletter obejmuję następujące tematy: „Korfball - Aktywnie”, „Reprezentacja”, „Liga PLKorf” a także „Szkolenia”.
4. Każdy użytkownik podczas rejestracji dokonuję wyboru tematów z których chce otrzymywać informację.
Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newslettera.

§ 2
1. Uaktywnienie usługi newslettera następuję w momencie wpisania, zaakceptowanie regulaminu, a następnie potwierdzenia adresu e-mail przez użytkownika.
2. Wpisanie, zaakceptowanie regulaminu, a następnie potwierdzenie adresu e-mail przez użytkownika stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

§ 3
1. Użytkownik ma możliwość w każdej chwili zrezygnowania z dalszego otrzymywania informacji z PZKorf w postaci newslettera wpisując swój adres e-mail na stronie głównej www.korfball.pl i następnie klikając przycisk „wypisz”.
2. Usunięcia konta pocztowego z newslettera następuję automatycznie po otrzymaniu przez PZKorf potwierdzenia od Użytkownika zamiaru wypisania się z bazy adresowej tj. uruchomieniu adresu hiperłącza przesłanego w emailu. 

§ 4
1. PZKorf nie będzie udostępniał powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.
2. PZKorf zastrzega sobie prawo do jednostronnych zmian zapisów w regulaminie z przyczyn techniczno–organizacyjnych.
3. PZKorf zastrzega sobie prawo do usunięcia adresu poczty elektronicznej Użytkownika bez przyczyny. 

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.