MŚ 2007: Polska - USA 12:13

Porażką zakończyliśmy występ na Mistrzostwach Świata w Brnie i ostatecznie zajęliśmy 14. miejsce w turnieju. Mimo, że długo prowadziliśmy z zespołem Stanów Zjednoczonych, to dwa nie wykorzystane karne i kilka zmarnowanych szans spowodowały, że Amerykanie doprowadzili do wyrównania i w końcówce meczu - do zwycięstwa. Mecz z USA był ostatnim mecze w kadrze Artura Dąbrowskiego i Katarzyny Pawlak.

MŚ 2007: Polska - Chiny 17:15

Wygraliśmy! W meczu decydującym o tym, czy w ostatnim spotkaniu Mistrzostw Świata będziemy walczyć o miejsce 13. czy 15. pokonaliśmy reprezentacje Chin 17:15. Kosze na wagę zwycięstwa zdobył wprowadzony na boisko na trzy minuty przed końcem spotkania Bartosz Jaszczuk.

MŚ 2007: Polska - RPA 15:22

Przegraliśmy z RPA po bardzo nierównym spotkaniu. Zaczęliśmy dobrze od szybko zdobytych dwóch punktów. Później jednak to reprezentacja Polski musiała gonić wynik. Długo bo przez większość pierwszej połowy. W ostatniej minucie spotkania doszliśmy do prowadzenia i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:11 dla naszego zespołu.

MŚ 2007: Polska - Węgry 8:14

Mecz nie miał większego znaczenia dla obu drużyn poza wymiarem towarzyskim, bowiem Polska i tak nie miała już szans na walkę o miejsce 9. w turnieju, a Węgry z kolei tej sposobności nie mogły już stracić. Dlatego też trenerzy obu zespołów wystawii nieco rezerwowe składy.

MŚ 2007: Polska - Belgia 5:28

Przegraliśmy drugie spotkanie na Mistrzostwach Świata. W meczu z Belgią nie mieliśmy najmniejszych szans. Wicemistrzowie Świata grają już na zbyt wysokim poziomie nie tylko dla nas ale i RPA czy Australii. W meczu tym zdobyliśmy tylko 5 koszy, tracąc aż 28.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.