MP Juniorów Młodszych 2014/2015

2015 05 17 mp jun ml rodzinneWesoła Szkoła Warszawa – Meta Bydgoszcz II 2:1
Maratończyk Koło – AKK Warszawa 8:5
Olympic Słupia – Meta Bydgoszcz I 6:2

Mecze o miejsca:
5-7. (każdy z każdym)

Meta Bydgoszcz II – AKK Warszawa 0:2 
Meta Bydgoszcz I – Meta Bydgoszcz II 4:1
AKK Warszawa – Meta Bydgoszcz I 2:4


1-4. (każdy z każdym)
Cirkus Konstancin – Wesoła Szkoła Warszawa 6:2
Maratończyk Koło – Olympic Słupia 2:4
Cirkus Konstancin – Maratończyk Koło 9:8
Wesoła Szkoła Warszawa – Olympic Słupia 1:6
Cirkus Konstancin – Olympic Słupia 4:3
Wesoła Szkoła Warszawa – Maratończyk Koło 3:9

Ranking po II rundzie:
1. Cirkus Konstancin
2. Olympic Słupia
3. Maratończyk Koło
4. Wesoła Szkoła Warszawa
5. Meta Bydgoszcz I
6. AKK Warszawa
7. Meta Bydgoszcz II

Faza grupowa:
Grupa "A":

AKK Warszawa : Maratończyk Koło – 4:5 (3:3)
UKS Wesoła Szkoła Warszawa : Meta Bydgoszcz II – 4:2 (2:1)
Maratończyk Koło : UKS Wesoła Szkoła Warszawa – 7:1 (3:0)
AKK Warszawa : Meta Bydgoszcz II – 6:4 (2:2)
Meta Bydgoszcz II : Maratończyk Koło – 0:12 (0:5)
UKS Wesoła Szkoła Warszawa : AKK Warszawa – 2:1 (0:0)

Grupa "B":

Olympic Słupia - Meta Bydgoszcz I 6:2 (1:1)
Cirkus Konstancin - Olympic Słupia 8:9 (4:4)
Cirkus Konstancin - Meta Bydgoszcz I 9:1 (5:1)

Półfinały:
UKS Wesoła Szkoła Warszawa : Olympic Słupia - 2:2 (0:0) (kk 1:0)
Maratończyk Koło : Cirkus Konstancin – 5:5 (3:3) (kk 3:5)
Mecz o 5. miejsce:
AKK Warszawa – Meta Bydgoszcz I – 2:3 (0:0)
Mecz o 3. miejsce:
Maratończyk Koło : Olympic Słupia – 5:4 (3:3)
Finał:
Cirkus Konstancin – UKS Wesoła Szkoła Warszawa – 8:2 (2:1)

Ranking po I rundzie:
  1. Cirkus Konstancin
  2. UKS Wesoła Szkoła Warszawa
  3. Maratończyk Koło
  4. Olympic Słupia
  5. Meta Bydgoszcz I
  6. AKK Warszawa
  7. Meta Bydgoszcz II

Więcej artykułów…

  1. MP Juniorów Młodszych 2013/2014

Mistrzowie Polski (U16)

  • 2016 Maratończyk Koło
  • 2015 Cirkus Konstancin
  • 2014 Martończyk Koło
  • 2013 Hetman Sosnówka
  • 2012 Hetman Sosnówka
  • 2011 Maratończyk DAgraf Koło
  • 2010 Hetman Sosnówka
  • 2009 Maratończyk DAgraf Koło
  • 2008 Maratończyk Koło
  • 2007 Maratończyk Koło
  • 2006 Maratończyk Koło
  • 2005 Maratończyk Koło
  • 2004 Maratończyk Koło
  • 2003 Lider Krotoszyn
  • 2002 Iglica Wrocław
  • 2001 TOP 54 Biała Podlaska

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.