II runda Pucharu Polski w kat. Młodzik w sezonie 2017/2018


Klasyfikacja zespołów po I rundzie:

Zespół M Pkt.
1. Maratończyk Koło II  14   42
2. Olympic Słupia I 14   36
3. Cirkus Konstancin I  14   25
4. Wesoła Szkoła  14  22
5. SP Międzyborów  14  11
6. Olympic Słupia II  14  11
7. Maratończyk Koło I  14   9
8. Cirkus Konstancin II  14   2

Międzyborów, 26.05.2018 - II runda:
Maratończyk Koło I – Warszawa Wesoła 2:11
Cirkus Konstancin I – Olympic Słupia I 3:4
Maratończyk Koło II - Międzyborów 17:1
Warszawa Wesoła – Olympic Słupia I 2:6
Maratończyk Koło II – Cirkus Konstancin I 9:2
Maratończyk Koło I – Olympic Słupia I 1:12
Warszawa Wesoła – Maratończyk Koło II 4:15
Olympic Słupia I – Cirkus Konstancin II 11:0
Międzyborów – Cirkus Konstancin I 4:5
Olympic Słupia II – Warszawa Wesoła 1:6
Cirkus Konstancin II – Maratończyk Koło II 0:15
Olympic Słupia I – Olympic Słupia II 10:1
Cirkus Konstancin II – Olympic Słupia II 1:11
Maratończyk Koło II – Olympic Słupia II 11:2
Cirkus Konstancin II - Międzyborów 1:5
Maratończyk Koło I – Olympic Słupia II 4:4
Cirkus Konstancin II – Cirkus Konstancin I 0:2
Olympic Słupia II - Międzyborów 3:3
Warszawa Wesoła – Cirkus Konstancin II 6:2
Olympic Słupia II – Cirkus Konstancin I 2:3
Maratończyk Koło I - Międzyborów 4:3
Maratończyk Koło I – Cirkus Konstancin II 2:2
Olympic Słupia I – Maratończyk Koło II 4:8
Maratończyk Koło I – Cirkus Konstancin I 2:4
Międzyborów – Warszawa Wesoła 4:8
Maratończyk Koło I – Maratończyk Koło II 3:9
Cirkus Konstancin I – Warszawa Wesoła 2:6
Międzyborów – Olympic Słupia I 0:4

I runda Pucharu Polski w kat. Młodzik w sezonie 2017/2018

Klasyfikacja zespołów po I rundzie:
  Zespół M Pkt.
1. Maratończyk Koło II  7  14
2. Olympic Słupia I  7  12
3. Cirkus Konstancin I  7  10
4. SP Międzyborów  7  7
5. Wesoła Szkoła  7  5
6. Olympic Słupia II  7  4
7. Maratończyk Koło I  7  3
8. Cirkus Konstancin II  7  1

Międzyborów, 26.11.2017 - I runda:
Maratończyk Koło II - Olympic Słupia II 15:1
Maratończyk Koło I - Wesoła Szkoła 1:1
Cirkus Konstancin II - Międzyborów 2:2
Cirkus Konstancin I - Olympic Słupia I 3:4
Maratończyk Koło I - Olympic Słupia II 1:2
Maratończyk Koło II - Międzyborów 11:2
Cirkus Konstancin II - Cirkus Konstancin I 2:3
Wesoła Szkoła - Olympic Słupia I 1:6
Olympic Słupia II - Międzyborów 0:8
Maratończyk Koło II - Cirkus Konstancin I 13:1
Wesoła Szkoła - Cirkus Konstancin II 5:2
Maratończyk Koło I - Olympic Słupia I 0:12
Olympic Słupia II - Cirkus Konstancin I 0:5
Wesoła Szkoła - Maratończyk Koło II 2:12
Maratończyk Koło I - Międzyborów 2:3
slupia 1 - Cirkus Konstancin II 5:3
Międzyborówd - Cirkus Konstancin I 5:6
Maratończyk Koło I - Cirkus Konstancin II 5:0
Olympic Słupia II - Wesoła Szkoła 0:4
Olympic Słupia II - Maratończyk Koło II 3:10
Maratończyk Koło I - Cirkus Konstancin I 0:6
Cirkus Konstancin II - kolo 2 1:13
Międzyborów - Wesoła Szkoła 3:2
Olympic Słupia II - Olympic Słupia II 6:0
Maratończyk Koło I - Maratończyk Koło II 2:11
Cirkus Konstancin I - Wesoła Szkoła 9:1
Cirkus Konstancin II - Olympic Słupia II 1:5
Międzyborów - Olympic Słupia II 0:

© 2017 Polski Zwiazek Korfballu  |  Korfball.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.