XVII Ogólnopolski Turniej w Konstancinie

4. czerwca na obiektach szkolnych ZS nr 3 Uczniowski Klub Sportowy „Cirkus” zorganizował coroczny, już XVII Ogólnopolski Turniej Korfballu. W zawodach wystartowały 23 zespoły. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. W turnieju juniorów klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

2016 06 20 konstancin jun starsi

Kat. junior:
1. UKS "Maratończyk" Koło
2. UKS "Cirkus" Konstancin
3. LUKS "Olympic" Słupia

XVI Ogólnopolski Turniej w Oborach/Konstancinie

20. czerwca na obiektach KS "Konstancin" w Oborach koło Warszawy odbył się coroczny ogólnopolski turniej korfballu. Duża liczba uczestników tj. 29 drużyn, czyli łącznie ponad 250 osób, sprawiła, że zawody rozgrywano na sześciu (trawiastych) boiskach. W turnieju juniorów, na podium znaleźli się odpowiednio:

2015 06 20 obory jun

Kat. junior (liceum)