Jesienny Turniej Korfballu

2018 luks

20. października w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie odbył się Jesienny Turniej Korfballu zorganizowany przez LUKS "Olympic" Słupia w partnerstwie z Gminą Słupia w ramach projektu realizowanego "Dla każdego coś dobrego". W korfballowych rozgrywkach udział wzięły - poza zespołami gospodarzy - W turnieju wezmą udział zaprzyjaźnione kluby korfballowe: UKS Cirkus Konstancin, UKS Wesoła Szkoła, UKS Maratończyk Koło, ZSP w Międzyborowie. Zespoły zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: młodzik i żaczek.
Było dużo grania i zabawy. Ostateczne rozstrzygniecia przedstawiają się następująco:

Kat. "żaczek"

1. UKS Maratończyk Koło