Bec is back (2017)

Bec is back, czyli Bec powrócił - tak można powiedzieć o drużynie z Londynu, która po dwóch latach ponownie zdobył tarczę IKF Europa Shield, turnieju wicemistrzów krajów europeskich. Wicemistrzowie Anglii blisko powtórzenia sukcesu byli już w ubiegłym roku, ale w finale zostali pokonani przez Barceonę. Długo wydawać się mogło że i tym razem będą musiei zadowolić się drugim miejscem bo w finale przez 30 minut prowadził niemiecki Schweriner KC 9:7. Końcówka należała jednak do Wyspiarzy m.in. za sprawą dobrych zmian przeprowadzonych przez angielskiego trenera i stalowych nerwów Benamina Kinga, który rzutem ze średniego dystansu ostatecznie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Bec.

Barcelona triumfuje (2016)

Przebojem do rozgrywek IKF Europa Shield wdarła się Barcelona, która na bazie kilku doświadczonych zawodników zbudowała zespół który dotarł do finału Pucharu Wicemistrzów. Katalończycy w dwadzieścia pięć minut ciężko wypracowali sobie przewagę 13:8, a wtedy skuteczniej do głosu dochodzili Anglicy. Zawodnicy Bec gonili wynik do końca, ale nie odminili wyniku na swoją korzyść: skończyło się 14:13 dla klubu z Hiszpanii.
Bisko hisytorycznego medalu byli Węgrzy z 1908 Szac, który w meczu o brąz długo walczyli łeb w łeb by w ostatniej minucie stracić punkt z dalekiego dystansu. Takim rzutem doświadczony Tomas Lipperheide zapewnił trzecie miejsce swojemu Schweriner KC.

8. TuS Schildgen e.V.cat

Londyński Bec z europejską tarczą (2015)

Jak zwykle emocjonujący turniej krajowych wicemistrzów. Po ubiegłorocznej katalońskiej dominacji nie ma śladu: Barcelona KC dopiero na 7. miejscu pokonując jedynie debiutujących w tych rozgrywkach Turków z Marmara University Sports Club. Nadzwyczaj dobrze spisali się reprezentujący England Korfball League zawodnicy i zawodniczki Bec, którzy w finale drużynę gospodarzy SG Pegasus 11:7. Dobrą formę podobnie jak w rozgrywanym przed tygodniem Pucharze Europy potwierdziły zespoły z Portugalii i Czech - tam samo: odpowiednio 3. i 4. miejsce.