XII Mikołajkowy Turniej Korfballu

W sobotę, 16 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00, Hala Sportowa w Wesołej, stała się areną zmagań młodych korfballistów w ramach XII Mikołajkowego Turnieju Korfballu.
Jak co roku wydarzenie to, przyciągnęło wielu miłośników korfballu z całej Polski. Tym razem w turnieju udział wzięło140 zawodników, którzy wystartowali w 4 kategoriach wiekowych.
Wyniki kat. wiekowej U11 zostały zaliczone do klasyfikacji generalnej Pucharu PZKorf.

Zawody przebiegały pod dyktando gospodarzy. Klub UKS WESOŁA SZKOŁA zwyciężył w kategorii U11 U13 i U15. W najmłodszej kategorii U9 zwycięstwo padło łupem UKS Cirkus Konstancin Jeziorna.

W zastępstwie św. Mikołaja nagrody zawodnikom miał zaszczyt wręczać pan W. Marzec co sprawiło, że każdy uczestnik turnieju mógł poczuć się doceniony za swoje zaangażowanie i umiejętności.

drużyna uks wesoła szkoła korfball XII mikołajkowy turniej korfballu

Nad organizacją turnieju dwunasty raz z rzędu czuwała pani Jolanta Ilewicz -Prezes lokalnego klubu UKS WESOŁA SZKOŁA, która zadbała o każdy detal, aby uczestnicy mogli cieszyć się grą i poczuć świąteczną atmosferę.

XII Mikołajkowy Turniej Korfballu z pewnością pozostanie w pamięci uczestników jako niezapomniana impreza, pełna emocji i sportowej rywalizacji.
Kolejna edycja tego wydarzenia już teraz budzi wielkie oczekiwania wśród miłośników korfballu, więc do zobaczenia za rok.

Sędzia Główny: Kamil Musialiński

Sędziowie: Łukasz Kaniewski, Maciej Górski, Adam Malesza.

U9

1. UKS CIRKUS KONSTANCIN JEZIORNA
  2. UKS WESOŁA SZKOŁA

U11 (II runda Pucharu PZKorf)