Szkocja, Irlandia i Szwajcaria

Poznaliśmy program Turnieju Dywizji B Mistrzostw Europy, który odbędzie się w dniach 4-9. października br. we Wrocławiu. Biało-czerwoni zagrają w grupie ze Szkocją, Irlandią i Szwajcarią. Pierwsze dwa zespoły są nam znane, bo spotykaliśmy się z nimi w dużych turniejach. Dotychczas to nasi reprezentanci byli górą i zwykle dość szybko osiągali bezpieczne prowadzenie, jednak ostatni mecz przeciwko Irlandii pokazał że korfballiści z Zielonej Wysypy grają coraz lepiej. Długo pamiętać będziemy niesamowitą ostatnią akcję meczu Polska – Irlandia rozgrywanego podczas Mistrzostw Świata w RPA.

Czy równie ciekawie będzie tym razem we Wrocławiu. Przyjdźcie i zobaczcie sami! Pierwszy mecz już 4. października 2021 r.