Inauguracja sezonu 2022/2023

W sobotę 17. września br. w Warszawie zainaugurowano rozgrywki w sezonie 2022/2023. W turnieju którego organizatorem był UKS Wesoła Szkoła rozegrano mecze we wszystkich kategoriach wiekowych dzieci i młodzieży od U9 do U17. Wyniki turnieju zaliczane były do klasyfikacji Pucharu PZKorf. Pierwszymi zwycięzcami okazali się przedstawiciele: LUKS Olympic Słupia (w kat. U9), UKS Wesoła Szkoła (w kat. U11 i U13), UKS Maratończyk Koło (w kat. U15 i U17). Na dalszych miejscach znajdowały się jeszcze zespoły z Wrocławia (SP 44 oraz Urszulanki), Konstancina (Cirkus) i Olsztyna (Ukiel).

Mecze rozgrywane były na kilku boiskach zewnętrznych jednocześnie, a w trakcie turnieju poza rywalizacją sportową panowała świetna piknikowa atmosfera.