UKS WESOŁA SZKOŁA wygrywa Puchar PZKorf w kat. U11

puchar PZKorf. korfball, polski związek korfballu, U15 i u13

Ogólnopolski Turniej Korfballu w Konstancinie-Jeziornie był dla zawodników w kategorii U11 zakończeniem rozgrywek w sezonie 2023/2024.

Mimo, że zwycięzcą finałowej – IV rundy została drużyna UKS Cirkus Konstancin-Jeziorna, to w klasyfikacji generalnej po złoty medal kolejny raz sięgnął klub UKS Wesoła Szkoła.

Młodzi korfballiści z Wesołej zapewnili sobie zwycięstwo już po 3 kolejkach rozgrywek zdobywając komplet punktów. Ostatnia runda Pucharu PZKorf miała rozstrzygnąć losy srebrnego i brązowego medalu.

Ostatecznie srebro przypadło ekipie UKS Cirkus Konstancin-Jeziorna, a brąz wywalczyli zawodnicy Defenders Korfball Wrocław.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników i do zobaczenia w następnym sezonie.

Klasyfikacja końcowa.

1. UKS WESOŁA SZKOŁA